Havayolu Taşımacılığı

Hava yolu taşımacılığında kullanılan araçların oldukça hızlı olması dolayısıyla kargo taşımacılığının da en kısa sürede yapılması sağlanmaktadır. Güncel piyasalarda yaşanan uluslararası rekabet havayolu standartlarının gelişmesini hızlandırmakta; modern havaalanları, son teknoloji ürünü araçlar, geliştirilmiş kapasiteler, ileri depolama sistemlerinin varlığı hava yolu kargo taşımacılığının yaygın bir biçimde yapılmasına imkan tanımaktadır. 

Günümüzde hava yolu sektörü diğer taşıma türlerine göre çok daha fazla ilgi görmekte ve bu ilgi gün geçtikçe de artmaktadır.

Rubin Lojistik olarak mevcut havaalanlarımıza ek olarak yeni açılan İstanbul Havaalanı’nın da dünyada parmakla sayılabilecek pist sayısı ve kapasitesi ile ülkemizin havayolu lojistiği hacmini artırmasını ve hatırı sayılır bir prestiji ülkemize getirmiş olmasını sevinçle karşılamış bulunmaktayız. Bu prestij ve avantajı lojistik potansiyele yansıtma yönünde Rubin Lojistik olarak Avrupa başta olmak üzere tüm kıtalara hava kargo operasyon hizmeti sağlamaktayız.

Avrupa pazarındaki operasyon tecrübesini, Amerikan ve Asya pazarına da yansıtmayı hedefleyen Rubin Lojistik, Havayolu Taşımacılık Departmanı ile havayolunda da güvenilir yetkinliğini devam ettirmektedir.

DİĞER HİZMETLERİMİZ