Demiryolu Taşımacılığı

Rubin Lojistik, ülkemizde demiryolu taşımacılığının hakkettiği değerin tekrar kazandırılmasını sevinerek karşılamıştır. Rubin Lojistik, yurt içi ile yurt dışı demiryolu hatlarının bağlantı ve sinyalizasyon süreçlerinin tamamlanması ile tekrar önem kazanan demiryolu taşımacılığını bünyesine katarak ilgili bir departman ile taşımacılık hizmetleri çeşitliliğini arttırmıştır.

Günümüzde dünya ticaret hacmindeki kayda değer ufalma, uluslararası yük taşımacılığı için kurulan ağların iyileştirme ve çeşitlendirme ihtiyacını doğurmaktadır. Bu ihtiyacı karşılamak için Çin başta olmak üzere çok sayıda ülke büyük projelerin altına imza atmaktadırlar. Bunun en büyük örneği olarak ithalat/ihracat dengelerini değiştireceği planlanan ve beklenildiği gibi ülkelerin ekonomik büyümelerine vesile olacak “Kuşak&Yol” projesini görmekteyiz.

Rubin Lojsitik olarak; Türkiye Cumhuriyeti’nin bulunduğu coğrafya ve stratejik konumu gereği, Orta Asya, Orta Doğu ve Avrupa'yı birbirine bağlaması ile geleceğin uluslararası lojistik güzergâhı olarak değerlendirilen İpek yolu'nda ve dolayısı ile ticarette söz sahibi bir aktör olarak yıldızını parlatacağına inancımız tamdır. Firmamızın ideali ülkemizin yıldızının parlamasına destek olmak ve gücüne güç katmasını görmektir. Bu ideal ışığında sahip olduğumuz avantajları değerlendirerek lojistik kapsamımızı geliştirmeyi planlamaktayız. Yurt içi ve yurt dışı taşımacılığının yanı sıra günümüz teknolojisini takip ederek demiryolu departmanımızı da güncellemiş bulunmaktayız. 

DİĞER HİZMETLERİMİZ